GC Gruppe- Großhandel für SHK Haustechnik - Sanitä, Heizung, Klima
Domů
  • HTI International se představuje

    Hlavním úkolem HTI INTERNATIONAL GmbH se sídlem v Duisburgu je rozvoj a správa podílových účastí na společnostech, které mají své sídlo v zahraničí. Kromě toho provozuje HTI INTERNATIONAL dovozní a vývozní obchod s ocelí a všemi výrobky pro inženýrské stavby a průmyslový sektor. Pod vedením HTI INTERNATIONAL GmbH byly od roku 2006 založeny samostatné zahraniční společnosti HTI v Rumunsku, Bulharsku a České republice. dále >

  • HTI CZ spol. s r.o.

    HTI CZ spol. s r.o. je nejmladší společností HTI International, založená 12. března 2012. Zpočátku své činnosti využívala HTI CZ spol. s r.o. v rámci GC Gruppe ke své činnosti prostory a zázemí sesterské společnosti skupiny Gienger spol. s r.o. Od roku 2015 působí HTI CZ spol. s r. o. na Českém trhu samostatně, ve vlastních prostorách. dále >

HTI International se představuje

28.04.2015

Hlavním úkolem HTI INTERNATIONAL GmbH se sídlem v Duisburgu je rozvoj a správa podílových účastí na společnostech, které mají své sídlo v zahraničí. Kromě toho provozuje HTI INTERNATIONAL dovozní a vývozní obchod s ocelí a všemi výrobky pro inženýrské stavby a průmyslový sektor. Pod vedením HTI INTERNATIONAL GmbH byly od roku 2006 založeny samostatné zahraniční společnosti HTI v Rumunsku, Bulharsku a České republice.

HTI ROMANIA, první zahraniční společnost, se už na rumunském trhu vypracovala na první místo v oblasti inženýrských staveb. O potřeby tamějšího trhu se v 5 pobočkách stará přibližně 30 kompetentních zaměstnankyň a zaměstnanců.

Na bulharském trhu působí od roku 2012 HTI BULGARIA s centrálou nedaleko Sofie. Za dobu od svého vzniku si vydobyla silnou pozici. Díky aktivnímu personálu čítajícímu 14 zaměstnankyň a zaměstnanců jsme také v tomto případě na nejlepší cestě stát se nejúspěšnějším velkoobchodním domem.  
Zatím mladá samostatná HTI v Česku má své sídlo v Brně. Svou činnost zahájila na začátku letošního roku.

Všechny společnosti ve východní Evropě profitují především z rozsáhlých evropských fondů (infrastrukturní program 2014–2020). Obchodní orientace aktivit HTI se zaměřuje zejména na velké projekty inženýrských staveb, které jsou dotovány právě z tohoto programu. Souběžně s tím je na seznamu priorit další rozvoj běžného prodeje a posilování průmyslové oblasti.