GC Gruppe- Großhandel für SHK Haustechnik - Sanitä, Heizung, Klima
Domů
  • HTI International se představuje

    Hlavním úkolem HTI INTERNATIONAL GmbH se sídlem v Duisburgu je rozvoj a správa podílových účastí na společnostech, které mají své sídlo v zahraničí. Kromě toho provozuje HTI INTERNATIONAL dovozní a vývozní obchod s ocelí a všemi výrobky pro inženýrské stavby a průmyslový sektor. Pod vedením HTI INTERNATIONAL GmbH byly od roku 2006 založeny samostatné zahraniční společnosti HTI v Rumunsku, Bulharsku a České republice. dále >

  • HTI CZ spol. s r.o.

    HTI CZ spol. s r.o. je nejmladší společností HTI International, založená 12. března 2012. Zpočátku své činnosti využívala HTI CZ spol. s r.o. v rámci GC Gruppe ke své činnosti prostory a zázemí sesterské společnosti skupiny Gienger spol. s r.o. Od roku 2015 působí HTI CZ spol. s r. o. na Českém trhu samostatně, ve vlastních prostorách. dále >

Budoucí pevně pod kontrolou

Skupina HTI usiluje o to, aby byla ústředním partnerem pro celý sortiment potřeb pro inženýrské stavby a průmyslovou techniku. Dříve bylo nutné pro optimální řešení spolupracovat s mnoha různými výrobci a specializovanými obchody. Dnes nabízí skupina HTI vysoce kvalitní systémy tak, aby vycházela co nejvíce vstříc praxi a zákazník měl všechno z jedné ruky. Považujeme proto za svou povinnost zjistit všechna (splnitelná) přání našich zákazníků a vyhovět jim. Abychom toho mohli dosáhnout, soustřeďujeme se na vysokou kvalitu zalistovaných výrobků vybraných renomovaných výrobců. Mimořádnou roli hraje také kompetentní odborná osobní péče o naše zákazníky.

Organizační struktura skupiny HTI se opírá o know-how našich zaměstnanců a zcela se orientuje na naše zákazníky. Zastáváme filozofii plošných hierarchií s maximálně třemi stupni a rychlých rozhodovacích procesů. Jako rodinný podnik s osobně ručícími společníky zaměřujeme naši podnikovou politiku na trvale udržitelné hospodaření a dlouhodobou jistotu. Zisky, kterých dosahujeme, jsou vždy znovu investovány do společnosti, abychom si zachovali akceschopnost v oblasti investic a mohli přijímat důležitá opatření.
Považujeme se za aktivní prostředníky mezi průmyslovým sektorem a zpracujícími obory. Proto se také podílíme na formování trhu a cíleně objevujeme potenciály nových a měnících se obchodních oblastí. Z tohoto důvodu neustále udržujeme kontakty s výrobci, projektanty a zpracovateli, aby byl náš sortiment neustále aktuální a odpovídal požadavkům praxe. Svým zákazníkům poskytujeme intenzivní poradenství, organizujeme odborné akce, účastníme se veletrhů a informujeme prostřednictvím vlastních brožur a katalogů.

Díky dobrým kontaktům s renomovanými výrobci, inženýrskými kancelářemi, zástupci z oblasti vědy a výuky, svazy a investory i provozovateli z řad obcí, firem a průmyslu je skupina HTI schopná vytvářet neformální a osobní sítě, které se stávají výhodou pro všechny zúčastněné.


HTI-GROUP