GC Gruppe- Großhandel für SHK Haustechnik - Sanitä, Heizung, Klima
Domů
  • HTI International se představuje

    Hlavním úkolem HTI INTERNATIONAL GmbH se sídlem v Duisburgu je rozvoj a správa podílových účastí na společnostech, které mají své sídlo v zahraničí. Kromě toho provozuje HTI INTERNATIONAL dovozní a vývozní obchod s ocelí a všemi výrobky pro inženýrské stavby a průmyslový sektor. Pod vedením HTI INTERNATIONAL GmbH byly od roku 2006 založeny samostatné zahraniční společnosti HTI v Rumunsku, Bulharsku a České republice. dále >

  • HTI CZ spol. s r.o.

    HTI CZ spol. s r.o. je nejmladší společností HTI International, založená 12. března 2012. Zpočátku své činnosti využívala HTI CZ spol. s r.o. v rámci GC Gruppe ke své činnosti prostory a zázemí sesterské společnosti skupiny Gienger spol. s r.o. Od roku 2015 působí HTI CZ spol. s r. o. na Českém trhu samostatně, ve vlastních prostorách. dále >

Pozadí filozofie výrobkové politiky

CO NEJBLÍŽE PRAXI, RYCHLÍ, OSOBNÍ:
VŠECHNO NA JEDNOM MÍSTĚ – JSME V CENTRU DĚNÍ

Skupina HTI jako specializovaný velkoobchod s výrobky pro inženýrské stavby a průmyslovou techniku je ústředním partnerem nabízejícím široký výběr vysoce kvalitních systémů.

Mottem našeho jednání je identifikovat požadavky zákazníků a odpovídat na ně kvalitními produkty renomovaných výrobců a osobním poradenstvím. Všechny regionální partnerské společnosti, které jsou součástí podniku, proto zastávají filozofii rychlých rozhodovacích procesů.

HTI vnímá sama sebe jako aktivního prostředníka mezi výrobci, zpracovatelskými obory a uživateli, který se podílí na formování trhu. Naše firma poskytuje svým zákazníkům intenzivní poradenství, pořádá odborné akce, vystavuje na veletrzích a pravidelně své zákazníky informuje. Jako rodinný podnik s osobně ručícími společníky se zaměřujeme na trvale udržitelný a dlouhodobý rozvoj.