GC Gruppe- Großhandel für SHK Haustechnik - Sanitä, Heizung, Klima
Domů
  • HTI International se představuje

    Hlavním úkolem HTI INTERNATIONAL GmbH se sídlem v Duisburgu je rozvoj a správa podílových účastí na společnostech, které mají své sídlo v zahraničí. Kromě toho provozuje HTI INTERNATIONAL dovozní a vývozní obchod s ocelí a všemi výrobky pro inženýrské stavby a průmyslový sektor. Pod vedením HTI INTERNATIONAL GmbH byly od roku 2006 založeny samostatné zahraniční společnosti HTI v Rumunsku, Bulharsku a České republice. dále >

  • HTI CZ spol. s r.o.

    HTI CZ spol. s r.o. je nejmladší společností HTI International, založená 12. března 2012. Zpočátku své činnosti využívala HTI CZ spol. s r.o. v rámci GC Gruppe ke své činnosti prostory a zázemí sesterské společnosti skupiny Gienger spol. s r.o. Od roku 2015 působí HTI CZ spol. s r. o. na Českém trhu samostatně, ve vlastních prostorách. dále >

Historie skupiny HTI

MÁME TOHO ZA SEBOU UŽ HODNĚ:
HTI ROSTE SE SVOU MINULOSTÍ – DNES I V BUDOUCNOSTI

HTI GmbH & Co. Handels KG byla založena 1. července 1994 za účelem sloučení aktivit skupiny GC v oblasti inženýrských staveb do jednoho samostatného podniku. Vlastníky byli nejprve stejným dílem RHEIN-RUHR COLLIN KG a WV AG. Podnětem k tomuto kroku bylo zjištění, že je rozumné vyčlenit z původního programu domovní techniky prudce rostoucí sortiment produktů pro inženýrské stavby a průmysl. Ukázalo se, že to byl krok správným směrem, který navíc přiblížil společnost jejím zákazníkům. Od roku 2000 je HTI stoprocentní dceřinou společností skupiny GC.

Dnes je HTI tvořena 14 partnerskými podniky, které jsou zastoupeny na více než 65 místech a mají jasně vymezené obchodní oblasti. Pod vedením osobně ručících společníků má každá pobočka HTI svůj regionální a individuální charakter, ale přesto může profitovat ze síly skupiny GC, např. díky komplexní logistice nebo moderním řešením v oblasti IT. Jakožto specializovaný regionální velkoobchod nabízejí jednotlivé pobočky ucelený sortiment pro inženýrské stavby a průmyslovou techniku. K jejich zákazníkům patří v první řadě společnosti spravující nebo provozující inženýrské sítě, energetické podniky, stavební firmy zabývající se inženýrskými stavbami a pokládkou potrubí a průmyslové podniky.

Skupina HTI má v současné době více než 1 300 zaměstnanců, z toho 200 ve vnější službě. Na vzdělávání mladých lidí a dalším vzdělávání dlouholetých zaměstnanců se s velkým nasazením podílí celá skupina i jednotlivé pobočky přímo v místě.