GC Gruppe- Großhandel für SHK Haustechnik - Sanitä, Heizung, Klima
Domů
  • HTI International se představuje

    Hlavním úkolem HTI INTERNATIONAL GmbH se sídlem v Duisburgu je rozvoj a správa podílových účastí na společnostech, které mají své sídlo v zahraničí. Kromě toho provozuje HTI INTERNATIONAL dovozní a vývozní obchod s ocelí a všemi výrobky pro inženýrské stavby a průmyslový sektor. Pod vedením HTI INTERNATIONAL GmbH byly od roku 2006 založeny samostatné zahraniční společnosti HTI v Rumunsku, Bulharsku a České republice. dále >

  • HTI CZ spol. s r.o.

    HTI CZ spol. s r.o. je nejmladší společností HTI International, založená 12. března 2012. Zpočátku své činnosti využívala HTI CZ spol. s r.o. v rámci GC Gruppe ke své činnosti prostory a zázemí sesterské společnosti skupiny Gienger spol. s r.o. Od roku 2015 působí HTI CZ spol. s r. o. na Českém trhu samostatně, ve vlastních prostorách. dále >

Logistické kompetence skupiny HTI

V LOGISTICE JSME PŘESNÍ A SCHOPNÍ FLEXIBILNĚ ZVLÁDAT PŘICHÁZEJÍCÍ VÝZVY

Logistika HTI zaručuje dodávky včas po celém území. Vozový park a zkušení zaměstnanci přitom řeší i velmi složité situace. Abychom mohli dopravovat prodávané kvalitní výrobky rychle a optimálním způsobem, máme vlastní firemní flotilu, počínaje malými dodávkami až po 14metrové tahače s jeřábem, která zajišťuje potřebnou flexibilitu.

Vyzrálá koncepce logistiky HTI se opírá o dlouholeté zkušenosti. Aplikujeme ji po celém území, kde společnost působí. Více než 65 logistických středisek skupiny HTI zabezpečuje dostatečné skladové zásoby a může na přání převzít kompletní skladové potřeby zákazníků. Součástí logistického servisu jsou také zásoby pro případy havárií a 24hodinová pohotovostní služba.

Díky inteligentním řešením procesů umožňuje skupina HTI svým zákazníkům navíc efektivní management nákupu a připravuje koncepce šité na míru, které snižují náklady zákazníků. Z logistických modelů skupiny HTI profitují také velcí zákazníci z oblasti vodovodů a kanalizací, zásobování energiemi a průmyslu, částečně s ročními objemy nad 5 milionů euro.